Zobacz wszystkie
funkcje
Poznaj BackupTEC !
Innowacyjny system do backup-u dancyh online.
image
Poznaj BackupTEC ! Łatwy, szybki i przede wszystkim bezpieczny system do archiwizacji danych online.
Wygoda
Zabezpieczenie twoich danych nigdy nie było takie proste. Aplikacja BackupTEC stworzona została z myślą zarówno o początkujących jak i doświadczonych użytkownikach. Intuicyjny interfejs aplikacji, prosty konfigurator kopi zapasowych oraz dedykowany folder dla aktówki sprawiają że każdy może zadbać w prosty sposób o bezpieczeństwo swoich danych.
image
Profesjonalny backup
image
System BackupTEC został stworzony z myślą o dostarczeniu klientom , profesjonalnej i niezwykle bezpiecznej usługi backupu danych online. Wieloletnie doświadczenie i ciągła praca nad udoskonaleniem platformy zaowocowała stworzeniem systemu który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wiele nowoczesnych rozwiązań takich jak backup różnicowy , backup przyrostowy czy replikacja, zapewnia nie tylko bezpieczeństwo przechowywanych danych ale również gwarantuje iż archiwizacja odbywa się w optymalny i szybki sposób.

Dołącz do nas
Aktówka
Największą zmianą w platformie BackupTEC jest aktówka. Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze aplikacja poprosi o wskazanie folderu, do którego ma zostać przypisana aktówka. Wszystkie pliki, które znajdą się w katalogu aktówki, zostaną przesłane na serwer BackupTec, a następnie zsynchronizowane z Twoimi pozostałymi komputerami, na których została zainstalowana aplikacji. Dodatkowo masz dostęp do danych za pośrednictwem panelu web oraz aplikacji mobilnych. Wszystkie dane, które wyślesz za ich pośrednictwem, zostaną automatycznie pobrane na Twój komputer.
image
image
Zabierz BackupTEC ze sobą
Obserwując stale rozwijający się rynek aplikacji mobilnych postanowiliśmy do niego dołączyć i stworzyć dla was aplikacje, dzięki którym wasze pliki będą zawsze z wami. Za ich pośrednictwem możesz m.in. pobierać i wysyłać pliki, generować linki publiczne, a także na bieżąco monitorować zajętość swojego konta. Zrobiłeś ciekawe zdjęcie ? Chcesz mieć dostęp do swoich dokumentów ? Nic prostszego, wystarczy umieścić pliki w aktówce by mieć do nich dostęp wszędzie tam gdzie jesteś. Aplikacje mobilne BackupTec dostępne są dla iPhone-a, iPad-a oraz Android-a.
Dostęp do plików online
Od teraz masz dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca na świecie, a jedyne czego potrzebujesz to przeglądarka internetowa. Logując się do panelu web uzyskujesz pełen dostęp do plików, które znajdują się w aktówce. Możesz je pobierać, kopiować, współdzielić z innymi użytkownikami platformy oraz udostępniać swoim znajomym, a wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie pliki, również te w aktówce, są zaszyfrowane, podobnie jak połączenie z panelem. Dzięki temu masz pewność ze nikt postronny nie pozna ich zawartości.
image
Bezpieczeństwo
Łącząc się z naszym systemem masz pewność zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wykorzystujemy autorski protokół szyfrowanej komunikacji specjalnie dostosowany do potrzeb systemu. Oferuje on wyższe bezpieczeństwo niż używany powszechnie na świecie, standard SSL. Dzięki wykorzystaniu certyfikatów, aplikacja, zainstalowana na Twoim komputerze, jest w stanie zweryfikować tożsamość naszych serwerów. Wielopoziomowa struktura naszego oprogramowania pozwala na implementację niezależnych systemów bezpieczeństwa danych - zarówno na poziomie użytkownika, jak i na poziomie połączenia z serwerami backupu. Dane wysyłane przy użyciu BackupTec są szyfrowane przy pomocy znanego tylko użytkownikowi klucza szyfrującego. Oznacza to, że stosowany klucz nie jest znane żadnym osobom postronnym, nawet administratorom systemu. Istnieje również możliwość wyboru domyślnego klucza. Algorytmy w oparciu, o które transferowane są i zapisywane dane, są uznane za praktycznie niemożliwe do złamania.